Ankara Hakkari Arası Nakliyat

Ankara Hakkari Arası Nakliyat

Ankara Hakkari Arası Nakliyat

 

hakkari ankara arası nakliyeAnkara Hakkari  Arası Nakliyat Yapan Firmamız Vetaş Nakliyat ile Profesyonel şartlar altında ev eşyalarınızı taşıma isteğini yerine getirmeye çok yakınsınız. Hızlı, pratik ve güven dolu bir taşınmanın değerli merkezi olan adresimizle bunu hemen başarmak hiç de zor değildir. Evden eve nakliyat kategorisinde ülke geneline çözümler getirme kapasitesi olan şirketimiz,  Ankara Hakkari arası nakliye isteği olan kişilere de anında yanıt vermektedir. Müşterilerini ön planda tuttuğumuz yaklaşımlarımızla 7 gün 24 saat taşınmaya dair koşulları yerine getirdiğimizi de görebilirsiniz. Sektörünün ne gibi yenilikleri iş sahasına kattığına da odaklanan firmamız, artık benzersiz ve en ufak bir sorun dahi olmadan bu işlerinizi tamamlamanızı da sağlamaktadır.

 

 Keşif, Paketleme, Yükleme ve Taşıma

ankara hakkari arası nakliyat

 

Başlıkta belirttiğimiz kelimeler bizim taşıma sürecinde izlediğimiz yol haritamız olmaktadır. İlk işimiz Ankara Hakkari arası nakliyat hususunda ev ya da bürolarınız da bulunan eşyaların yoğunluğunu tespit etmektir. Ne kadar büyüklükte bir araçla taşınacağı ve içeriğini nelerin oluşturduğu son derece önemlidir. İkinci adım ise ambalajların dayanıklı olmasıdır. Bu sebeple birinci sınıf paketleme malzemeleri kullandığımızdan emin olabilirsiniz. Sonraki evre ise ambalaj altına alınmış ürünlerin dikkatli bir şekilde kamyonlarımıza taşınmasıdır. Kapalı kasa ve taşınma kriterlerine uygun araç filomuz sayesinde olası darbe ve benzeri negatif etkenlere karşı üst düzey güvenilirliği sağlamaktayız.Son kademe ise istediğiniz tarihte eşyalarınızı Ankara Hakkari arası nakliye performansıyla zamanında teslim etmektir. Hizmet boyunca tam sigorta prensibi ile ürünlerinizi kendi garantimiz altına aldığımızı da yeri gelmişken izah etmeliyiz.

 

 Ankara Hakkari Arası Asansörlü Taşınma ve Fiyatları

 

Ayrıcalığımızı bizzat görerek tecrübe edeceğiniz diğer bir hizmetimizi ise asansörlü  Hakkari Ankara arası nakliye çalışmalarının oluşturduğunu belirtmeliyiz. Çok yüksek katta oturduğunuz da insan gücü ve vakitten tasarruf etmek adına bu seçeneği önemli bir opsiyon olarak görebilirsiniz. Şirketimizin haftanın her günü çalışmalarını aktif olarak sürdürdüğü ve acil taşınma ihtiyaçlarınızı whatsapp ya da diğer iletişim yollarıyla tarafımıza iletebileceğinizi de hatırlatmak isteriz. Sizin için en ekonomik bütçelerle taşınmanın asla imkansız olmadığını gösterecek ve % 100 memnun kalmanızı da başaracağız. Merak ettiğiniz sorularınız ve müşteri yorumlarını okumaya dair resmi sitemizde inceleme yapabilirsiniz.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Vetaş Evden Eve Nakliyat
Average rating:  
 2 reviews
by Yusuf Osmanoglu on Vetaş Evden Eve Nakliyat
Tebrik

Biz Ankaradan Hakkari merkeze evimizi taşıdık evimiz 3+1 eşya ve hepside sıfır malzemeydi.Biz çok teredütlüydük bu malzemenin taşınmasıyla ilgili ancak interneten’de çok araştirdik Vetaş nakliyat firması sahibi Abdullah bey’le irtibata geçtik.Firma sahibi abdullah bey tamamen şefaf bir şekilde taşınmayla ilgili bizi aydınlattı.Ve taşınma günü geldi tam istediğim gibi tam saatinde adresteydiler.Fiyat olarak 5.500 tl’ye anlaştık biraz yüksek fiyat ancak yaptıkları işin hakını veren güleryüzlü samimi bir firma kesinlikle şidetle tavsiye ederim.

by yusuf atay on Vetaş Evden Eve Nakliyat
başarılı firma

Bir ASKER arkadaşımın bu Nakliyat Firması nı tavsiyesi üzerine eşyalarımı HAKKARİ’den ANKARA iline taşıttırdım. Firma hem araçları hemde personeliyle dört dörtlük bir hizmet verdi. VETAŞ Nakliyat ile daha önce de yakın bir akrabam Almanya’dan Türkiye’ye Ev taşıtmıştı. Aynı memnunyeti onlarda almıştı, bu sektörde VETAŞ Nakliyat gibi firmaların olması her zaman vatandaşlarımıza ve tayincilerimize kolaylık sağlayacağına inanıyorum.

VETAŞ NAKLİYAT olarak yapılan değerli yorumlarınız için teşekür ederiz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir