Etiket - Ankara evden eve

Elvankent Evden Eve Nakliyat

Elvankent Evden Eve Nakliyat

Elvankent evden eve  nakliyat ; Elvankent nakliyeciler‘i arasında  lider nakliyat firması  olan Vetaş Nakliye Etimesgut Merkezli Türkiye’nin her  yerine  hizmet  vermeye hızla  devam ediyor.Elvankent Evden Eve Nakliyat konusunda  Vetaş Nakliyat Firması Evden Eve Taşımacılığın bütün inceliklerini vermiş oldukları Ofis Taşıma, Şehirler arası Taşıma, Evden Eve Taşıma gibi hizmetlerle sergilemektedir.Elvan kent evden eve nakliyat olarak şehirler arası taşıma hizmetini sizlere garantili ve sorunsuzca sağlıyoruz. Deneyimli eleman kadrolarımızla eşyalarınıza gereken itina gösterilerek taşıma yapıyoruz. 

STANDART OLSUN En çok tercih edilen paketimizdir 1000 – 2000 TL ARASI FİYATLAR

 • Müşterilerimiz için en ideal ve en çok tercih edilen pakettir. Kaliteyi uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Her kesime hitap eden bu paketimizden faydalanabilirsiniz.

DETAYLARI İNCELEYİN

 

elvankent nakliyat

Elvan kent evden eve nakliyat ev taşıma firmalarının bu denli artmasıyla kaliteli firma bulma olasılığı da azalmaktadır.Biz
Elvankent Nakliyat
olarak sizlere sunduğumuz bütün hizmetleri sigorta kapsamında sunmakla beraber kendi araç ve elemanlarımızla taşınmanızı sağlıyoruz. Asla bir komisyoncu olamayan firmamız sizlere daha iyi hizmet vermek açısından yapılacak bütün taşınmalar sözleşme kapsamında olduğundan kendinizi güvende hissedeceksiniz.Anlaşılan tarih içerisinde mutlaka araçlarımız kapınızda olacak şekilde çalışan firmamız bu güne kadar hiç bir müşterisini mağdur etmemiştir.

Elvankent Asansörlü Nakliyat

Elvankent şehrimizde evden eve nakliyat firmalarının az olduğu bilindiğinden sizlere fazla fiyat sunan firma olmayacağımızı garanti ederiz. Eşyalarınız evinizde ambalajlanarak yeni evinize taşınacak ve evinizde kurulum ile birlikte dizilimi yapılmaktadır.Elvankent Evden Eve Nakliyat, hizmet kapsamında Elvankent Evden Eve şirketine bağlı olarak Ankara, Elvankent’de evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktadır.Elvankent  Nakliyat, taşımacılık sektöründe; hızlı, güler yüzlü, uygun fiyat politikası ile Elvankent Evden Eve Nakliye firması farkını hissedin. Elvankent Asansörlü Evden Eve Nakliyat; Şehir içi, şehirler arası evden eve taşımacılık hizmetlerinde yanınızdayız. Elvankent Evden Eve Nakliyat; Titiz, eğitimli eleman kadrosu, geniş kapsamlı paketleme materyalleri, hijyen ve güven gerektirir. Elvankent Evden Eve Nakliyat olarak, mutluyuz çünkü güveninizi kazanıyoruz.Uzun yıllardır evden eve nakliyat ve eşya taşımacılık sektöründe hizmet veren Elvankent Evden Eve Nakliyat, firmalar arasında referans müşteri potansiyeli en fazla olan nakliye firmasıyız çünkü işimizi gerektiği gibi sizlere verdiğimiz sözler doğrultusunda, hak ettiğiniz evden eve taşımacılık hizmetini sunarak yapıyoruz. Elvankent Evden Eve  şirketi, evden eve taşımacılık sektöründe; ev, ofis, işyeri, fuar, piyano, çelik para kasası taşıma hizmetini Elvankent genelinde Ankara ve Türkiye geneline ilden ile tüm şehirlerimize şehir içi şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri veriyoruz.

 

Elvankent Taşınmak İçin Vetaş Nakliyat’ı Tercih Ediyor

Elvankent bölgesinde bir evden başka  bir  eve  taşınma  durumunuz  varsa Vetaş Nakliyat kesinlikle tercih  edin.Profesyonel üst düzey hizmetlerimiz ile A’dan Z ‘ ye ambalajlama yöntemlerimizle eşyalarınız emin ellerde..

NAKLİYAT TALEP FORMU

Daha fazla oku...

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat

Yenimahalle Nakliyat  Asansörlü Nakliyat Hizmetleri

Ankara evden eveYenimahalle Evden Eve Nakliyat,  Yenimahalle halkına özel %25 indirim’le tüm taşıma ve depolama yapmaktayız şehir içi ve şehirler arası olmak üzere taşımalarımız mevcuttur. Yenimahalle Halkına vermiş olduğumuz hizmet her zaman kaliteli ve sıfır malzeme ile 7/24 saat kesintisiz hizmetinizdeyiz.

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat ‘da Taşınma Paketi İlk Vetaş® Nakliyat’da

Ankara Evden Eve Nakliyat sektöründe  en  çok yaşanan olaylardan  bir tanesi de müşterilerimiz bir türlü istediği hizmeti almamasıdır.Vetaş® olarak taşınma paketi ile müşterilerimize  istediği hizmeti götürüyoruz.
Ankara Evden Eve Nakliyat sektöründe  en  çok yaşanan olaylardan  bir tanesi de müşterilerimiz bir türlü istediği hizmeti almamasıdır.Vetaş® olarak taşınma paketi ile müşterilerimize  istediği hizmeti götürüyoruz.

STANDART OLSUN En çok tercih edilen paketimizdir 1000 – 2000 TL ARASI FİYATLAR

 • Müşterilerimiz için en ideal ve en çok tercih edilen pakettir. Kaliteyi uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Her kesime hitap eden bu paketimizden faydalanabilirsiniz.

DETAYLARI İNCELEYİN

Yenimahalle Vetaş nakliyat olarak sektörlerden işini iyi bilen ve uzman kadro tecrubelerimizle iş ahlakımızla tüm müşterilerimize sağladığımız kalite ve seviyeli sorunsuz şehir içi ve şehirlerarası evden eve nakliyat bizim en temel prensibimizi oluşturmaktadır. Vetaş  Nakliyat ev, ofis, fuar, depolama, vb gibi taşımalarda tam 25 yıldır hizmet vermektedir. Vermiş olduğumuz hizmet evden eve nakliyat hizmeti değerleri eşyalarınızın bizim için çok önemli ve titiz önem taşıyan hizmet olduğunun bilinci ile tüm taşımalarda ve depolarımızda sektöründeki çalışmalarımızı uzman ekipmizle ve yöneticilerimizle sunmaktayız.

yenimahalle evden eve nakliyat

Yanimahalle Eşya Paketleme

Alanında uzman olan kadromuzla birlikte siz değerli müşterilerimize profesyonel eşya paketleme hizmeti sunmaktayız. Günümüz şartlarında bir çok nakliye firması olduğu için rekabet oldukça fazladır.

Vetaş Nakliyat firması kurumsal kimliği ile birlikte siz değerli müşterilerine hep güvenilir hizmet vermektedir. Sigortalı nakliyat hizmeti ile birlikte eşyalarınızı güvence altına alan firmamız taşıma işleminde oluşacak herhangi bir hasarda sizin zarar görmemenizi sağlamayı amaçlamaktadır. Firmamız ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle BURADAN iletişime geçebilirsiniz.

Yenimahalle nakliyat

Daha fazla oku...

Güvenilir Nakliyat Firması Nasıl Olmalıdır?

Güvenilir Nakliyat Firması

Kabusa dönen Nakliyat sorunlarıyla  ilgili  yapacağım  yazıyı  dikkatle  okumanızı  isterim.Ankara’da evinizi taşımadan önce yapmanız  gereken öncelikle taşınmayı  düşünüpte  bilmediğiniz nakliye  firmalarını iyice  araştırmaktır.Peki  araştırırken  neye  dikkat  etmeniz lazım.Nakliyat  kelimesin  kapsamlı olup bütün  nakliye  işlerini kapsayan bir  anahtar  kelime  olduğunu  unutmamak  lazım bunun için  Google‘da araştırma yaparken (Ankara Nakliyat Firmaları)  şeklinde aramanız tavsiye  ederim.

Bir Evden Eve Taşıma Firmasıyla  ilgili  öncelikle  bilmeniz gerek şeyler;

 • Nakliyat  işletme belgesine  sahip mi (K3 belgesi)?
 • Nakliyat işini  yapmaya yeteri kadar  aracı varmı?
 • Evden Eve Nakliyat’mı yapıyor sadece?
 • Kullandığı  Ambalajlama Malzemeleri  nelerdir?
 • Çalışan Personelleri Aylık’mi yoksa günlük mü?
 • Nakliyat web adresi varmı?
 • Sabit  büro  numarası varmı kullanıyor’mu?
 • Bürosu Varmı?

Kolay alınmadığını bildiğimiz eşyalarınızı  mecburi  taşınmada zarar görmemesini  istiyorsanız bu  konuda Güvenilir Nakliyat Firması  olarak  Vetaş Nakliyat son derece  titizlikle yaklaşmaktadır.

Güvenilir Firmalar Taşıyacakları Evin Detayları İle İlgilenirler
Taşıma MalzemesiEvden eve taşınma’da zannettiğimizden çok daha fazla detay bulunmaktadır. Taşınma tarihi başta olmak üzere; ambalajı kimin yapacağı, ambalaj malzemesinin yeni ya da ikinci el olması, nelerin ambalajlanacağı, merdiven mi? asansör mü? kullanılacağı, taşınma için kaç işçi kiralanacağı, kaçıncı katlara taşınma yapılacağı, kamyonun sokağa ve eve ne kadar yakın durabileceği gibi detayların açıklığa kavuşturulması daha sonra ihtilaf oluşmasını engelleyecektir. Firma temsilcisi tüm taleplerinize kolaylıkla evet deyip detayları atlıyorsa, atlanılan detayların taşınma sırasında size fiyat farkı olarak yansıyacağını hesaplamalısınız.
Daha fazla oku...

Çayyolu Evden Eve Taşımacılık

Çayyolu  Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşımacılık

vetaş nakliyeÇayyolu Evden Eve Taşımacılık: Ankara’nın güzide  semtlerinden  biri  olan  Çayyolu  bölgesinde son  zamanlarda  artan  inşaat  yapılanması ve  aynı  zamanda olduğu  konum  itibari  ile yağun bir göç almaktadır.Bu  bölgede  yaşayan halkımızın  genelde  elit bir  semt  olduğu için  tercih  ettiklerini  söylerler.Firmamız Çayyolu evden eve taşımacılık sektöründe 1997 yılından bu yana hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetine önem veren Çayyolu Nakliyat Şirketi Ev,ofis ve Villalarınızı özen ve titizlikle taşımaktadır. Firmamız bu alanda siz değerli müşterilerimize 1992 yılından beri hizmet vermektedir,Çayyolu Evden Eve Nakliyat sektöründe müşteri memnuniyetini her zaman en üstte tutmuştur.Bizim için karşılıksız müşteri memnuniyeti bir ön koşuldur.

 

Çayyolu Evden Eve Nakliyat ‘da Taşınma Paketi İlk Vetaş® Nakliyat’da

Ankara Evden Eve Nakliyat sektöründe  en  çok yaşanan olaylardan  bir tanesi de müşterilerimiz bir türlü istediği hizmeti almamasıdır.Vetaş® olarak taşınma paketi ile müşterilerimize  istediği hizmeti götürüyoruz.

STANDART OLSUNEn çok tercih edilen paketimizdir1000 – 2000 TL ARASI FİYATLAR

 • Müşterilerimiz için en ideal ve en çok tercih edilen pakettir. Kaliteyi uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Her kesime hitap eden bu paketimizden faydalanabilirsiniz.

DETAYLARI İNCELEYİN

 

Çayyolu Kaliteli Evden Eve  Nakliyat Hizmetleri

Eşyalarınızı büyük bir özenle paketler ve araçlarımıza yükleriz. Taşımacılık için doğru çözümlerle tanışın. Eşyalarınız evinizden çıkarılırken gösterilen özen yerleştirirken de aynı şekilde olmalıdır. Araçlarımıza yüklediğimiz tüm eşyalarımız aynı şekilde yeni evinize yerleştirilir ve müşterimize teslim edilir Çayyolu evden eve taşımacılık firmamız 7/24 ulaşabileceğiniz telefonlarımızla sizlere kusursuz bir taşınma garantisi vermektedir.Firmamız mutlak müşteri memnuniyeti anlayışı ve sahip olduğumuz iş disiplini ve felsefesi memnun müşteri sayımızı günden güne artırmaktadır.

çayyolu evden eve nakliyat

Çalışma ve Güvenlik esasları, kullandığımız malzemeler, ambalajlama, yükleme, indirme işlemlerini nasıl gerçekleştirdiğimizi görecek ve bizden taşımamızı istediğiniz eşyanın her parçasını büyük bir özen ve dikkat gösterildiğini göreceksinizMüşterilerin belki de evden eve nakliye hizmeti alırken en önce dikkat ettiği husustur nakliyat fiyatları. Bu öncelik çoğu zaman yanılgıya düşürüp ziyanlar oluştursa da öncelik sırasını kaybetmez hiç bir vakit.Böylesine  global semtimizin evden eve  taşımacılık  ihtiyacınıda  Vetaş Nakliyat  olarak  biz üstlendik.Profesyonel  Üst Düzey hizmet  veren Çayyolu Vetaş Nakliyat olarak bütün  çayyolu  bölgesine aklınıza  gelebiecek  bütün  taşımacılık  hizmetleri yapmaktadır.Bunları Şöylede  sıralayabiliriz;

 • Evden Eve Taşımacılık
 • Asansörlü  Ev taşımacılığı
 • Ofis & Büro Taşıma Hizmetleri
 • Sadece Kamyon Transferi
 • Şehirler Arası Ev & Ofis – Banka -Fabrika- Fuar Taşımacılığı

Ümitköy Nakliyat Asansörlü  Ev Taşıma

çayyolu evden eve

İnsanlar genellikle evden eve nakliyat işlemleri sırasında “Eşyalarıma bir şey olur mu” tedirginliği
yaşamaktadır. Fakat Ankara’da faaliyet gösteren kaliteli evden eve nakliyat firmalarının çalışmaları sayesinde artık bu düşünce yapısı ortadan kalkmıştır. Özellikle sigortalı taşımacılık yapan firmalar, müşterilerinin tüm
haklarını koruyarak başarılı nakliyat işlemleri gerçekleştirmektedir. Ümitköy evden eve nakliyat
anlamında hizmet veren birçok firma arasından sıyrılan firmalar, müşterisinin tüm ihtiyaçlarını
dinleyerek, kaliteli çözüm önerileri sunmaktadır. Sektörde yer alan tüm yenilik ve gelişmeleri takip
ederek nakliyat alanında adım adım bir numara olma yolunda ilerleyen Ankara Vetaş Nakliyat firması, şehirler arası nakliyat, evden eve nakliyat, ofis ve iş yeri taşımacılığı, şehir içi nakliyat, paketleme ve ambalajlama, parça eşya taşımacılığı ve asansörlü taşımacılık anlamında hizmet vermektedir. Profesyonel ekibi, geniş araç filosu ve son teknolojik alet edevatları ile taşınma işlemleri sırasında herhangi bir sorun
oluşmamasını sağlayan Vetaş Nakliyata her zaman güven duyabilirsiniz.

Daha fazla oku...

Vetaş Nakliyat Yorumlar

Evden Eve Nakliyat Yorumlarımız

Google haritalar üzerinden yazılan  yorumlarımızı daha  rahat  bulabilmeniz  maksadıyla  buraya  aldık.

Ankara Nakliye Yorumları

♥ 2 hafta önce

Daha önceden kurumsal firmalar ile ev taşıdım bu sefer internete girip yorumları okuyarak vetaş nakliyat abdullah ve atakan beye ulaştım, İşlerini düzgün yapan, samimi, evinize güvenle alabileceğiniz harika insanlar, yaşamkentten başka bir mahalleye tasındım cok memnun kaldık, hatta işimiz ters gitti o gün dolabımız biraz karmaşık ve büyük bir mobilya oldugu için zor kuruluyordu, arkadaşlar söz verdi ertesi gün gelip tekrar Kontrol ettiler ve düzelttiler, Aldıkları ücreti sonuna kadar hak ediyorlar …..


4 ay önce

Yaptıkları işin hakkını veren Güler yüzlü samimi deneyim ve tecrübeyi işine en iyi şekilde yansıtan hızlı ve organize olmaları ayrıca çok güzel cana yakınlığıyla işlerine renk katan vs vs nakliye bence sizin işiniz 😊😊👍👑🚛🚚


5 ay önce

Daha onceden tercübesiz bir firmanın yüzünden bazı eşyalarım hasar görmüştü. Üstelik zararımı karşılaşmadılar. Nakliye şirketlerine karşı bir o yargim oluşmuştu. Ama vetaş nakliyatin profesyonel hizmetinden dolayı bu ön yargim tamamen kırıldı .eşyam sapasaglam elime ulaştı. Ne eşyam sarsıldı. Ne de güvenim…teşekkürler vetaş


4 ay önce

Ankara evden eve nakliye firmalarıları arasında profesyonel hizmet veren nakliye firması bulmak çok zor.internet üzerinde ulaştıgım vetaş nakliyatla etimesgutdan sincana taşndm cok memnunum..tavsiye eder teşekkür ederiz..


3 ay önce

Kusursuz, basarili ve sicacik yaklasimlariyla isini son derece profosyonel yapan bir ekibe sahipsiniz. Şiddetle herkese tavsiye ediyorum. Emeklerinize sağlık….


bir ay önce

ankara da nakliyat denilince ilk akla gelen bence vataş nakliyat başarı ve kalitenin ve güvenin tek adresi.


2 ay önce

Vetaş evden eve taşımacılık göstermiş oldukları ilgi alaka ve titiz çalışmalarından dolayı abdullah bey ve ekibine çok teşekkür ederim.


3 ay önce

Ankara evden eve nakliyat firmaları arasında lider nakliyat firması tavsiye ederim.


6 ay önce

Firma sahibi gerçekten çok güleryüzlü ve bizi m memnun edebilmek için çok çabaladı. Rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir firma


4 ay önce

Ankara evden eve nakliyat konusunda uzman bir firmadır.tavsiye ederim.

 


Dec 7, 2018
by Ali Duran

Ankara’dan İzmir’e taşındım. Klasik nakliyat şirketi arama ve kafa karışıklığı sürecinde kendileri ile iletişime geçtim. İçimde acaba iyi gider mi her şey diye bir tereddüt kalsa da anlaştık. Ankara’daki eve vaktinde geldiler ve her şey çok iyi paketlendi. Tahmini verdikleri sürede bitti. İzmir’e de yine anlaştığımız vakitte geldiler ve asansör kurulumu ile birlikte tahmini süreleri yine tuttu. Kendileriyle sorunsuz bir taşınma süreci atlattığımızı belirtmek vicdani bir borcumdur. Verdikleri süreler, verdikleri fiyat her şey önceden konuşulduğu gibiydi. Bir bardak dahi kırılmadı. Ayrıca alfemodan almış olduğum megapol giyinme dolabı gibi bir canavarı, alfemo servisi 6 saate kurmuş olmasına rağmen, Abdullah Bey tek başına 4 saatte kurdu. Hem de kendisi demonte etmemiş olmasına rağmen. Atakan, Atalay ve Hadi beyler ile birlikte 4 kardeş işinin hakkını vererek ve ödediğiniz parayı sonuna kadar hak ederek çalışıyorlar. İnsanın içinden ekstra ödeme yapmak geliyor. Yolunuz açık olsun, çok çok çok teşekkür ederim.


 

Daha fazla oku...

Keçiören Nakliyat

Keçiören  Evden Eve Nakliyat

Uzman kadrosu bilinmiş markasıyla  Ankara’dan bütün  Türkiye’ye   hizmet  veren Evden Eve  Nakliyat  firmamız Keçiören  bölgesinde’de referanslı  müşterilerince hizmetlerini  tüm  hızıyla sürdürüyor.Keçiören Evden Eve Nakliyat ihtiyaçlarında  Ankara’nın  lider  markası  olan Vetaş Evden Eve  Nakliyat‘tı tercih etmektedir.Keçiören’de  yoğunlukla  çalıştığımız  mahalleleri arasanda  gelen  bazı muhalleri şöyle  yer  almaktadır;

 • Bağlum Evden Eve Nakliyat
 • Ufuk tepe Evden Eve Nakliyat
 • Gazino Evden Eve Nakliyat
 • Kuzey Ankara Evden Eve Nakliyat 
Daha fazla oku...

Ankara Nakliye Firmaları

Ankara Evden Eve Şehirlerarası  Nakliye Firmaları

Bilinmiş üzre ülkemizin  başkenti  olan  Ankara Nakliye sektöründe tamamen uzmanlık  ve profesyonelliği birleştirerek Kurumsallaşmaya  yönelik  çalışan  nakliye firmaları  gün  geçtikçe  artığını söyleyebiriz.Bunun yanı sırada korsan çalışan  nakliye  firmalarıda  bir hayli  çoğalmış  durumdadır.Ankara’da Nakliye  firma şeçimlerinizde Google tarafında  incelenmiş  olupta  sponsorsuz aranan anahtar kelimede  ilk  sıralarada  çıkan nakliye  firmalarıyla çalışmanızı  öneririz .Firmayla işe başlamadan önce karşılıklı hakların korunması için sözleşme imzalamaya dikkat edin. Bu sözleşmeyi imzalamadan önce mutlaka iyice okuyun..Ankara Nakliye Firmaları tercihlerimiz  nelerdir?

 

Bütün Firmalarda Teklif Alın Hem Kaliteli Hem Uygun Olanla Taşının


VETAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT  

Ankara’nın  son  zamanlara kendi  marakasına söz  ettirmeyi  başarmış  bir  nakliye firması dır. Sektörde 2009 yılından itibaren hizmet veren firmamız, iş prensibi olarak en doğru çözümü en ideal ekip ve ekipmanlarla en doğru zamanda verebilmeyi benimsemiş olup Ankara Evden Eve Nakliyat sektöründe kalitesiyle fark yaratma uğraşı içindedir.


 

 ETİMESGUT NAKLİYAT

Son  iki  yıldır Evden Eve Taşımacılık   konusunda  Etimesgut  merkezli  Türkiye’nin  heryerine  hizmet  götüren  bir  firmadır.Güçlü referanslarıyla tanınır.Müşterilerinden aldığı olumlu geri dönüşler sayesinde birçok kaliteli referansa sahip olan Vetaş Nakliyat, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı çalışmalar yürütmektedir. Kaliteli ve profesyonel nakliyat hizmetlerini gururla sunan firma, Etimesgut ilçesinde sıklıkla tercih edilmektedir.


MAMAK NAKLİYAT

Kurumsal  hizmetleri  ve güçlü  altyapısı ile  tanınan firmamız bugüne  kadar nakliye  sektörünün ilklerini , yeniliklerini  getirebilen öncü  bir  firmadır.Aynı zamanda Mamak  Evden Eve Nakliyat olarak öcü  ve lider  bir  firmadır.Ankara Mamak’ta nakliyat konusunda yaptığı kaliteli çalışmaları ile adından söz ettiren Mamak Nakliyat,asansörlü taşımacılık ile de ön plana çıkmaktadır. Son teknoloji asansörler ve usta işçi kadrosu ile Mamak’a taşınmak isteyen vatandaşlara kaliteli bir hizmet sunan ünlü firma, uygun fiyatları ile de müşterilerinin bütçesini zorlamamaktadır.


 DOĞANBEY ANKARA NAKLİYAT 

Ankara Evden Eve Nakliyat  çalışmaları gerçekleştiren; Doğanbey Nakliyat sizlerin eşyalarını en sorunsuz ve disiplinli şelikde taşıma hizmeti sunan bir; Ankara Nakliyat firmasıdır. Evden eve nakliyat işi bilgi ve birikim isteyen bir iş sahasıdır. Bu tecrübeye ve nakliye bilgisine sahip olan firmamız sizlere yük oluşturmayacak; Ankara eşya taşıma hizmetleri sunmaktadır. Taşınmak bir ailenin tamamen bir haftasını etki atına alan bir süreçtir. Nakliyat ihtiyacı almaya karar vermek, nakliyat firması araştırmak, yen, adresinize geçiş yaptığınızda alışma ve eşya yerleştirme süresi tamamen nakliyat hizmeti alan tüm müşterilerimiz için yorucu ve zahmetli bir süreçtir.

 

Daha fazla oku...

Eryaman Evden Eve Nakliyat

Eryaman Evden Eve Nakliyat Asansörlü  Taşımacılık

eryaman nakliyatEryaman bölgemizde hizmet  veren Vetaş Nakliyat firması Evden Eve Taşıma , Ofisten Ofise , Taşıma ve Şehirler Arası Taşıma hizmetleri sunmaktadır.Eryaman Nakliyat denilince çeşitli  Nakliye  hizmeti veren Nakliye Firması bulabilirsiniz.İhtiyaç halinde İnternet’ten Eryaman’da Nakliye Firması yazılınca bir sürü  Taşımacılık Firmasıyla karşılaşırsınız.Rastgele bir firmayı ararsınız.Telefon üzerinden anlaşma sağlayan nakliyecilere kesinlikle itibar etmeyin. En yüksek k

Eryaman Evden Eve Nakliyat ‘da Taşınma Paketi İlk Vetaş® Nakliyat’da

Ankara Evden Eve Nakliyat sektöründe  en  çok yaşanan olaylardan  bir tanesi de müşterilerimiz bir türlü istediği hizmeti almamasıdır.Vetaş® olarak taşınma paketi ile müşterilerimize  istediği hizmeti götürüyoruz.

STANDART OLSUN En çok tercih edilen paketimizdir 1000 – 2000 TL ARASI FİYATLAR

 • Müşterilerimiz için en ideal ve en çok tercih edilen pakettir. Kaliteyi uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Her kesime hitap eden bu paketimizden faydalanabilirsiniz.

DETAYLARI İNCELEYİN

atlara rahatlıkla Asansörlerizle ulaşabiliyoruz.

 

 

Eryaman Evden Eve  Nakliyat hizmetleri üstünlüğümüz sayesinde her zaman tercih edilmesi gereken bir firma profiline sahip olduk.En kaliteli Ambalajlama malzemelerimizle eşyalarınız her zaman güvende..

 • Ücretsiz Expertiz Hizmetleri
 • Asansörlü Taşımacılık Hizmetleri
 • Ev Eşyası Depolama Hizmetleri
 • Şehirler Arası Taşımacılık Hizmetleri
 • Kurumsal Ofis & Büro Taşımacılık Hizmetleri

Eryaman  Nakliyat

Eryaman evden eve nakliyatEryaman evden eve taşımacılık konusunda yüksek rekabet içerisinde Vetaş Profesyonel Taşımacılık hizmetleri her zaman lider  firma  olarak kalmayı başarmıştır.Profesyonel evden eve nakliyat titizliğin ve  profesyonelliğin ortak paydasında yola çıkarak gerçekleştirilmektedir.Profesyonel Nakliyat hizmetlerimizin içerisinde ev  sahiplerine hiçbir şekilde yapılacak iş bırakılmamaktadır.Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri için 7/24  Bize ulaşabilirsiniz..

Eryaman Evden Eve  konusunda tecrübeli olan firmamız devamlı müşteri memnunyetini ilke edinip iyiyi değil en iyiyi yapma gayretine girmiştir.Hizmetlerimizi nasıl sergiliyoruz ? Kullandığımız Ambalajlama malzemeleri nelerdir? :

Mobilya Demontaj ve Paketleme

Mobilyaların taşınma öncesi hazırlanması Evden Eve Nakliyat sürecinin en önemli süreçlerinden bir tanesidir. Bir evde hacim olarak en çok yer kaplayan eşyalar mobilyalardır.
Oturma grupları ve koltuklar,yatak ve yemek odası takımları, vestiyer ve dolaplar bazen hem hacim hemde kütle olarak çok fazla yer kaplamaktadır. Bu mobilyaların taşınması da ciddi bir uğraş gerektirir. Bu yüzden Evden Eve Nakliyat firmaları kusursuz hizmet verebilmek için bünyelerinde tecrübeli bir marangoz istihdam etme ihtiyacı duyar. Bu mobilyaların taşınma öncesi doğru malzeme ve ekipmanlarla demonte edilip numaralandırılıp tek tek uygun ambalaj malzemesi ile taşınmaya hazır hale getirilmelidir. Taşınma sonrası yeniden montajı ve yerleşimi yine bu uzman personeller tarafından sağlanması çok daha sağlıklıdır.

Daha fazla oku...

Mamak Evden Eve Nakliye

Mamak Asansörlü Ev Taşımacılık

Vetaş Nakliyat, tüm Mamak Evden Eve Nakliye işlemlerinizi herhangi bir problem yaşanmadan kaliteli bir biçimde halletmektedir. Uzman kadrosu ve son teknoloji ekipmanı sayesinde özellikle Mamak Asansörlü Taşımacılık anlamında başarılara imza atan firma, Ankara Mamak’ta adından sıklıkla söz ettirmektedir. Taşınma konusundaki tüm sorunlarınıza anında kaliteli çözüm önerileri sunan firma, mamak evden eve nakliye, asansörlü nakliyat, ofis ve büro taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, şehirler arası ve şehir içi taşımacılık anlamında sizlere kaliteli bir hizmet vermektedir.

Taşımacılık sektörünün Ankara’da gelişmesi ile birlikte birçok firma da çalışmalarını geliştirerek, hızlandırmaktadır. O firmaların içerisinde olan Vetaş Nakliyat ise, gün geçtikçe gelişen ve kentleşmeye en müsait bölgelerden birisi olan Mamak’ta asansörlü taşımacılık hizmetlerini kaliteli bir biçimde gerçekleştirmektedir.

Mamak Asansörlü Eşya Taşıma

Ankara Mamak’ta nakliyat konusunda yaptığı kaliteli çalışmaları ile adından söz ettiren Vetaş Nakliyat, asansörlü taşımacılık ile de ön plana çıkmaktadır. Son teknoloji asansörler ve usta işçi kadrosu ile Mamak’a taşınmak isteyen vatandaşlara kaliteli bir hizmet sunan ünlü firma, uygun fiyatları ile de müşterilerinin bütçesini zorlamamaktadır.

Mamak’ta Nakliyat Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ankara Mamak’ta artan kentleşme ile birlikte birçok nakliyat firması evden eve nakliyat alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. Eşyalarınızın sağlıklı ve hızlı bir şekilde taşınabilmesi için mutlaka kaliteli bir nakliye firması ile çalışmanız gerekmektedir. Mamak’ta yer alan ve birbirleri ile rekabet içerisinde olan firmaların kalitesini anlayabilmeniz için de öncelikli olarak yapmanız gereken şey referansları incelemek ve firmaları karşılaştırmaktır.

Peki bir evden eve nakliye hizmeti için firma seçmeden önce nelere dikkat etmeniz gerekmektedir?

-Firma mutlaka sigorta yapmalıdır. Aksi bir durumla karşılaşırsanız o firmayla asla çalışmayın.

-Firmayla işe başlamadan önce karşılıklı hakların korunması için sözleşme imzalamaya dikkat edin. Bu sözleşmeyi imzalamadan önce mutlaka iyice okuyun.

-Firmanın referanslarınuı mutlaka inceleyin. Olumsuz bir yorum görürseniz o firmayla çalışma düşüncesini kafanızdan atın.

-Fiyata değil performansa dikkat edin. Ucuz diye seçtiğiniz firmalar eşyalarınıza taşınma sırasında zarar verebilir.

Daha fazla oku...

Çubuk Evden Eve Nakliyat

delivery-boyAnkara merkezine 35 km uzaklıkta olan çubuk ilçesi tarihte önemli yere sahiptir. Ayrıca ülkemizin ikinci büyük hava alanı olan Esenboğa hava alanı ilçe sınırları içinde yer almaktadır. Geçimini tarım ve hayvancılıktan sağlayan ilçe son zamanlarda gelişmeye başlamıştır. Gelişen ilçeyle birlikte nüfus artışı da oldukça hızlı olmaya başlamıştır. Yapılan yeni konutlar ile ilçe genelinde nakliye hizmetine duyulan ihtiyaç artmaya başlamıştır. Çubuk evden eve nakliyat sektöründe bir çok nakliye firması bulunmaktadır. Rekabetin oldukça fazla olduğu ilçede güvenilir ve kurumsal olarak hizmet veren Vetaş Nakliyat siz değerli müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmaktadır.

Evden Eve Asansörlü Nakliyat Ve Sigortalı Nakliyat

Gelişen teknolojinin son ürünleri olan nakliye araçlarımızla birlikte siz değerli müşterilerimize sunduğumuz asansörlü nakliyat hizmetini alanında uzman kadromuzla birlikte profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz. Kurumsal kimliği ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemi ile birlikte siz değerli müşterilerine nakliye hizmeti sunan Vetaş Nakliyat sigortalı nakliyat hizmeti ile eşyalarınızı güvence altına alarak sizlere cazip fiyatlar sunmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için bizimle BURADAN iletişime geçebilirsiniz.

Daha fazla oku...