Etiket - Ankara Nakliyat

Elvankent Evden Eve Nakliyat

Elvankent Evden Eve Nakliyat

Elvankent evden eve  nakliyat ; Elvankent nakliyeciler‘i arasında  lider nakliyat firması  olan Vetaş Nakliye Etimesgut Merkezli Türkiye’nin her  yerine  hizmet  vermeye hızla  devam ediyor.Elvankent Evden Eve Nakliyat konusunda  Vetaş Nakliyat Firması Evden Eve Taşımacılığın bütün inceliklerini vermiş oldukları Ofis Taşıma, Şehirler arası Taşıma, Evden Eve Taşıma gibi hizmetlerle sergilemektedir.Elvan kent evden eve nakliyat olarak şehirler arası taşıma hizmetini sizlere garantili ve sorunsuzca sağlıyoruz. Deneyimli eleman kadrolarımızla eşyalarınıza gereken itina gösterilerek taşıma yapıyoruz. 

STANDART OLSUN En çok tercih edilen paketimizdir 1000 – 2000 TL ARASI FİYATLAR

 • Müşterilerimiz için en ideal ve en çok tercih edilen pakettir. Kaliteyi uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Her kesime hitap eden bu paketimizden faydalanabilirsiniz.

DETAYLARI İNCELEYİN

 

elvankent nakliyat

Elvan kent evden eve nakliyat ev taşıma firmalarının bu denli artmasıyla kaliteli firma bulma olasılığı da azalmaktadır.Biz
Elvankent Nakliyat
olarak sizlere sunduğumuz bütün hizmetleri sigorta kapsamında sunmakla beraber kendi araç ve elemanlarımızla taşınmanızı sağlıyoruz. Asla bir komisyoncu olamayan firmamız sizlere daha iyi hizmet vermek açısından yapılacak bütün taşınmalar sözleşme kapsamında olduğundan kendinizi güvende hissedeceksiniz.Anlaşılan tarih içerisinde mutlaka araçlarımız kapınızda olacak şekilde çalışan firmamız bu güne kadar hiç bir müşterisini mağdur etmemiştir.

Elvankent Asansörlü Nakliyat

Elvankent şehrimizde evden eve nakliyat firmalarının az olduğu bilindiğinden sizlere fazla fiyat sunan firma olmayacağımızı garanti ederiz. Eşyalarınız evinizde ambalajlanarak yeni evinize taşınacak ve evinizde kurulum ile birlikte dizilimi yapılmaktadır.Elvankent Evden Eve Nakliyat, hizmet kapsamında Elvankent Evden Eve şirketine bağlı olarak Ankara, Elvankent’de evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktadır.Elvankent  Nakliyat, taşımacılık sektöründe; hızlı, güler yüzlü, uygun fiyat politikası ile Elvankent Evden Eve Nakliye firması farkını hissedin. Elvankent Asansörlü Evden Eve Nakliyat; Şehir içi, şehirler arası evden eve taşımacılık hizmetlerinde yanınızdayız. Elvankent Evden Eve Nakliyat; Titiz, eğitimli eleman kadrosu, geniş kapsamlı paketleme materyalleri, hijyen ve güven gerektirir. Elvankent Evden Eve Nakliyat olarak, mutluyuz çünkü güveninizi kazanıyoruz.Uzun yıllardır evden eve nakliyat ve eşya taşımacılık sektöründe hizmet veren Elvankent Evden Eve Nakliyat, firmalar arasında referans müşteri potansiyeli en fazla olan nakliye firmasıyız çünkü işimizi gerektiği gibi sizlere verdiğimiz sözler doğrultusunda, hak ettiğiniz evden eve taşımacılık hizmetini sunarak yapıyoruz. Elvankent Evden Eve  şirketi, evden eve taşımacılık sektöründe; ev, ofis, işyeri, fuar, piyano, çelik para kasası taşıma hizmetini Elvankent genelinde Ankara ve Türkiye geneline ilden ile tüm şehirlerimize şehir içi şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri veriyoruz.

 

Elvankent Taşınmak İçin Vetaş Nakliyat’ı Tercih Ediyor

Elvankent bölgesinde bir evden başka  bir  eve  taşınma  durumunuz  varsa Vetaş Nakliyat kesinlikle tercih  edin.Profesyonel üst düzey hizmetlerimiz ile A’dan Z ‘ ye ambalajlama yöntemlerimizle eşyalarınız emin ellerde..

NAKLİYAT TALEP FORMU

Daha fazla oku...

Güvenilir Nakliyat Firması Nasıl Olmalıdır?

Güvenilir Nakliyat Firması

Kabusa dönen Nakliyat sorunlarıyla  ilgili  yapacağım  yazıyı  dikkatle  okumanızı  isterim.Ankara’da evinizi taşımadan önce yapmanız  gereken öncelikle taşınmayı  düşünüpte  bilmediğiniz nakliye  firmalarını iyice  araştırmaktır.Peki  araştırırken  neye  dikkat  etmeniz lazım.Nakliyat  kelimesin  kapsamlı olup bütün  nakliye  işlerini kapsayan bir  anahtar  kelime  olduğunu  unutmamak  lazım bunun için  Google‘da araştırma yaparken (Ankara Nakliyat Firmaları)  şeklinde aramanız tavsiye  ederim.

Bir Evden Eve Taşıma Firmasıyla  ilgili  öncelikle  bilmeniz gerek şeyler;

 • Nakliyat  işletme belgesine  sahip mi (K3 belgesi)?
 • Nakliyat işini  yapmaya yeteri kadar  aracı varmı?
 • Evden Eve Nakliyat’mı yapıyor sadece?
 • Kullandığı  Ambalajlama Malzemeleri  nelerdir?
 • Çalışan Personelleri Aylık’mi yoksa günlük mü?
 • Nakliyat web adresi varmı?
 • Sabit  büro  numarası varmı kullanıyor’mu?
 • Bürosu Varmı?

Kolay alınmadığını bildiğimiz eşyalarınızı  mecburi  taşınmada zarar görmemesini  istiyorsanız bu  konuda Güvenilir Nakliyat Firması  olarak  Vetaş Nakliyat son derece  titizlikle yaklaşmaktadır.

Güvenilir Firmalar Taşıyacakları Evin Detayları İle İlgilenirler
Taşıma MalzemesiEvden eve taşınma’da zannettiğimizden çok daha fazla detay bulunmaktadır. Taşınma tarihi başta olmak üzere; ambalajı kimin yapacağı, ambalaj malzemesinin yeni ya da ikinci el olması, nelerin ambalajlanacağı, merdiven mi? asansör mü? kullanılacağı, taşınma için kaç işçi kiralanacağı, kaçıncı katlara taşınma yapılacağı, kamyonun sokağa ve eve ne kadar yakın durabileceği gibi detayların açıklığa kavuşturulması daha sonra ihtilaf oluşmasını engelleyecektir. Firma temsilcisi tüm taleplerinize kolaylıkla evet deyip detayları atlıyorsa, atlanılan detayların taşınma sırasında size fiyat farkı olarak yansıyacağını hesaplamalısınız.
Daha fazla oku...

Ankara Nakliye Firmaları

Ankara Evden Eve Şehirlerarası  Nakliye Firmaları

Bilinmiş üzre ülkemizin  başkenti  olan  Ankara Nakliye sektöründe tamamen uzmanlık  ve profesyonelliği birleştirerek Kurumsallaşmaya  yönelik  çalışan  nakliye firmaları  gün  geçtikçe  artığını söyleyebiriz.Bunun yanı sırada korsan çalışan  nakliye  firmalarıda  bir hayli  çoğalmış  durumdadır.Ankara’da Nakliye  firma şeçimlerinizde Google tarafında  incelenmiş  olupta  sponsorsuz aranan anahtar kelimede  ilk  sıralarada  çıkan nakliye  firmalarıyla çalışmanızı  öneririz .Firmayla işe başlamadan önce karşılıklı hakların korunması için sözleşme imzalamaya dikkat edin. Bu sözleşmeyi imzalamadan önce mutlaka iyice okuyun..Ankara Nakliye Firmaları tercihlerimiz  nelerdir?

 

Bütün Firmalarda Teklif Alın Hem Kaliteli Hem Uygun Olanla Taşının


VETAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT  

Ankara’nın  son  zamanlara kendi  marakasına söz  ettirmeyi  başarmış  bir  nakliye firması dır. Sektörde 2009 yılından itibaren hizmet veren firmamız, iş prensibi olarak en doğru çözümü en ideal ekip ve ekipmanlarla en doğru zamanda verebilmeyi benimsemiş olup Ankara Evden Eve Nakliyat sektöründe kalitesiyle fark yaratma uğraşı içindedir.


 

 ETİMESGUT NAKLİYAT

Son  iki  yıldır Evden Eve Taşımacılık   konusunda  Etimesgut  merkezli  Türkiye’nin  heryerine  hizmet  götüren  bir  firmadır.Güçlü referanslarıyla tanınır.Müşterilerinden aldığı olumlu geri dönüşler sayesinde birçok kaliteli referansa sahip olan Vetaş Nakliyat, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı çalışmalar yürütmektedir. Kaliteli ve profesyonel nakliyat hizmetlerini gururla sunan firma, Etimesgut ilçesinde sıklıkla tercih edilmektedir.


MAMAK NAKLİYAT

Kurumsal  hizmetleri  ve güçlü  altyapısı ile  tanınan firmamız bugüne  kadar nakliye  sektörünün ilklerini , yeniliklerini  getirebilen öncü  bir  firmadır.Aynı zamanda Mamak  Evden Eve Nakliyat olarak öcü  ve lider  bir  firmadır.Ankara Mamak’ta nakliyat konusunda yaptığı kaliteli çalışmaları ile adından söz ettiren Mamak Nakliyat,asansörlü taşımacılık ile de ön plana çıkmaktadır. Son teknoloji asansörler ve usta işçi kadrosu ile Mamak’a taşınmak isteyen vatandaşlara kaliteli bir hizmet sunan ünlü firma, uygun fiyatları ile de müşterilerinin bütçesini zorlamamaktadır.


 DOĞANBEY ANKARA NAKLİYAT 

Ankara Evden Eve Nakliyat  çalışmaları gerçekleştiren; Doğanbey Nakliyat sizlerin eşyalarını en sorunsuz ve disiplinli şelikde taşıma hizmeti sunan bir; Ankara Nakliyat firmasıdır. Evden eve nakliyat işi bilgi ve birikim isteyen bir iş sahasıdır. Bu tecrübeye ve nakliye bilgisine sahip olan firmamız sizlere yük oluşturmayacak; Ankara eşya taşıma hizmetleri sunmaktadır. Taşınmak bir ailenin tamamen bir haftasını etki atına alan bir süreçtir. Nakliyat ihtiyacı almaya karar vermek, nakliyat firması araştırmak, yen, adresinize geçiş yaptığınızda alışma ve eşya yerleştirme süresi tamamen nakliyat hizmeti alan tüm müşterilerimiz için yorucu ve zahmetli bir süreçtir.

 

Daha fazla oku...

Yapracık Toki Evden Eve Nakliyat

Yapracık Toki Evden Eve Asansörlü Nakliye Hizmetleri

Yapracık Toki Evden Eve Nakliyat ;Yıllardan beridir Evden Eve Nakliye  hizmetlerinin bilinmiş  markası Vetaş Evden Eve Nakliyat Ankara’nın gelişmekte olan Etimesgut ilçesine ait Yapracık mahallesine son iki  yıldır yoğunlukla nakliye  hizmetlerini sunmaktadır. Yapracık Toki Evden Eve Nakliyat hizmetlerini öncü markası Vetaş nakliyat bu bölgede yaptığı hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Evden Eve Nakliyat Hizmetleri
 • Asansörlü Nakliyat Hizmetleri
 • Profesyonel Üst Düzey Taşımacılık Hizmetleri
 • Sigortalı,Ambalajlı,Marangozlu Taşımacılık Hizmetleri
 • Şehirler Arası Ev & Ofis Taşımacılık Hizmetleri

 Vetaş Nakliyat İle Yenilikler Bitmiyor Evinizin Eşyalarını WhatsApp Üzerinde Yayınlayın Anında Teklif Alın..

Öncüyüz,Lideriz,İdaalıyız (Çünkü Biz Vetaş Nakliyat’ız) 

Yapracık  Toki Bölgesinde Nakliyeci Firması olarak Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmetlerimiz’le en üst düzey taşımacılık yaparak profesyonel bir hizmet veriyoruz.Yapracık’da Evden Eve Firması denilince herkesin tercih ettiği Vetaş Nakliyat firması bu kesimde öğrenci eşyası taşımacılığında uygunluk sağlayarak öğrencilerimize tolerans sağlıyor.Hem uygun Hem kaliteli taşınmak sizinde hakkınız.Bize Ulaşın..

Kaliteli Nakliyat Bizim İşimiz

Evden eve nakliyat firması seçerken mutlaka firmaların profesyonel olmasına dikkat edin. Aksi takdirde taşınma sırasında hem vakit kaybedebilir hem de eşyalarınızın zarar görmesine neden olabilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız kısa bir araştırma ile firmaların yorumlarına ve referanslarına bakarak kalitesinden emin olabilirsiniz. Özellikle de sigortalama hizmeti veren firmalarla anlaşmaya çalışmak sizin için daha iyi olacaktır.yapracık nakliyat

Profesyonel taşımacılık hizmeti veren firmaların şu özellikleri vardır:

 • Eğer firma asansörlü taşımacılık hizmeti sunuyorsa, asansörün her yıl belirli periyotlarda düzenli olarak bakımı yapılmaktadır. Bu bakımın yapıldığına dair belgeleri mutlaka incelemelisiniz. Bakımı yapılmayan asansörler hem can sağlığınıza hem de malınıza zarar verebilir.
 • Profesyonel firmaların tüm yetki belgeleri ve lisansları ellerinde bulunmaktadır.
 • Teknolojik gelişmeleri ve nakliyat sektöründeki yenilikleri yakından takip ederler.
 • Çalışanları işinde eğitimli ve profesyonel kişilerdir. Bunun yanı sıra mutlaka marangoz ve ekspertizi de bünyelerinde bulundururlar.
 • Profesyonel nakliyat firmaları geniş bir araç filosuna sahiptir ve bu araçların kasaları eşyaların zarar görmemesi için çeliktendir. Bunun yanı sıra tekstil taşımacılığı yapan firmalar da araçların içerisinde askılıklar bulundurur.
 • Profesyonel firmalar sigortalama hizmeti de sunar.
Daha fazla oku...

Kazan Evden Eve Nakliyat

Kazan Evden Eve Nakliyat

Vetaş nakliyatKazan’da Evden Eve Nakliyat firması yoktur.Ankara Etimesgut’dan Ankara’nın bütün ilçelerine  hizmet veren Ankara  Vetaş Evden Eve Nakliyat firması gün geçtikçe hizmet alanını büyüterek uygun fiyata Ankara’nın uzak ilçelerine hizmet vermektedir.Hizmetlerinin arasında Kazan Evden Eve Nakliyat,Şehirler Arası Nakliyat,Kurumsal İş yeri Taşımacılığı ,Asansörlü Nakliyat hizmetleri  vermektedir.

Kazan Evden Eve Nakliyat ‘da Taşınma Paketi İlk Vetaş® Nakliyat’da

Ankara Evden Eve Nakliyat sektöründe  en  çok yaşanan olaylardan  bir tanesi de müşterilerimiz bir türlü istediği hizmeti almamasıdır.Vetaş® olarak taşınma paketi ile müşterilerimize  istediği hizmeti götürüyoruz.

STANDART OLSUN En çok tercih edilen paketimizdir 1000 – 2000 TL ARASI FİYATLAR

 • Müşterilerimiz için en ideal ve en çok tercih edilen pakettir. Kaliteyi uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Her kesime hitap eden bu paketimizden faydalanabilirsiniz.

DETAYLARI İNCELEYİN

 

Siz İsteyin Ulaşamayacağımız Yer Yok’dur

Vetaş Nakliyat ile Ankara Kazan’da Taşımacılık ihtiyaçlarınıza en yeni ekipmanlarla en güzel şekilde taşınma fırsatını yakalayın.Kazan Evden Eve Nakliyat’da tek çözüm ortağınız Vetaş Nakliyat’la 7/24 bütün Taşımacılık hizmetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kazan Asansörlü Nakliyat

asansörlü nakliyat ankaraAnkara Kazan Asansörlü Nakliyat  firmamız 21’inci kata kadar Asansörlü Taşıma hizmetleri  vermektedir.Evden Eve Nakliyat konusunda bütün  ekipmanlarıyla sizlere en  güzel  şekilde   hizmet  vermeyi amaçlayan Ankara Vetaş Nakliyat Ankara’da liderliğini verdiği üstün hizmet başarılarından  sürdürüyor.

Kazan Nakliyat

Kazan Evden Eve Nakliyat olarak şube açarak hizmet vermekteyiz kazan içerisin de ilk defa asansörlü eşya taşıma hizmetti veren tek firmayız sizde kaliteli bir taşıma hizmeti almak istiyorsanız bize ulaşarak kaliteli hizmeti uygun fiyata ala bilirsiniz ta Ankara merkez de nakliye çağırmanıza gerek yok artık Kazan ilçemizde Nakliyat şubemiz vardır sizin de tek yapmanız gereken Kazan nakliyat şubemize ulaşmanız yeterlidir şubemiz bünyesinde var olan 4 adet nakliye aracı 1 adet eşya taşıma asansörü ve 18 kişilik kadrolu ile sizlere her zaman hizmet vermeye hazırız,

Daha fazla oku...

Beypazarı Nakliyat Evden Eve Taşımacılık

Beypazarı Evden Eve Nakliye Ve Asansörlü Taşımacılık

Beypazarı Nakliyat Evden Eve  Taşımacılık ; Taşımacılığın yoğun  olduğu  bu  dönemlerde artan nakliye  taleplerine verilen  sözü  yerine  getirebilen Beypazarı Evden Eve Nakliyat firması Vetaş Nakliyat’la sıkıntısız taşınarak sorunsuz bir taşınma yaşayın.Beypazarı Nakliyat firması  olarak Beypazarı Evden Eve Nakliyat ,Beypazarı Ofis&Büro  Taşımacılığı,Beypazarı Şehirler arası Nakliyat Profesyonel Ev Taşımacılığı hizmetleri yapmaktayız.Evden Eve  Nakliyat birçok uzmanlık gerektiren bir iş sektörüdür. Bir evden öbür eve nakliye esnasında eşyalarınızın zarar görme ihtimali yüksektir.Bunun için evden eve  nakliye  talebinden bulunmadan önce çok sıkı  bir  araştırma yapmanızı uygun görüyoruz.Araştırmalarınaza en doğru  şekilde ve isteyeceğiniz bir hizmet elde etmeniz için Ankara Vetaş Evden Eve Nakliyat  en doğru adresinizin olduğunu belirtmek gerekir.

Neden Beypazarı Evden Eve Nakliyat ?

Hizmet  kalitesini en güzel  şekilde işlerine  yansıtan, yaptıkları  işlerin her zaman hakkını  verebilen en alt kademeden en üst düzey yönetim kuruluna kadar işlerine sadık bir Evden Eve Nakliyat firmasıdır.Evden Eve Nakliyat firması  olarak yılların  vermiş olduğu  tecrübelerden yararlanarak 20 yılın katmış olduğu değer ile  sizlere kaliteli güvenilir taşıma sunmaktayız.

Evden eve asansörlü nakliyat, profesyonel bir taşıma hizmeti olarak kabul edilmektedir. Eskisi gibi eşyaların kamyona yüklenip amatör bir biçimde yapılan taşımacılık geçmişte kalmıştır. Artık devir teknoloji devridir ve çalışmalar da buna göre yürütülmektedir. Bir evden başka bir eve yapılan eşya taşımacılığını ifade etmek için kullanılan evden eve nakliyat, özellikle asansörlü taşımacılık ile gerçekleştirilmektedir. Ankara asansörlü nakliyat konusunda başarılı olan firmalar kalitelerinden asla ödün vermemektedir.Vetaş Nakliyat evinizin taşınma sürecinde sizin önceliklerinizi ön planda tutarak, hem eşyalarınızın zarar görmeden taşınması hem de taşınma sürecinin çok kısa bir zaman diliminde gerçekleşmesi için Ankara Evden eve Nakliyat sektörünün en son teknoloji ekipmanı eşya taşıma asansörü ile sizlere hizmet vermektedir.

Daha fazla oku...

Mamak Evden Eve Nakliyat

delivery-boy

Mamak Evden Eve Nakliyat

Ankara ilinin en önemli ilçelerinden olan Mamak ilçesi önemli nüfus yoğunluğuna sahiptir. Yoğunlaşan nüfus ile artan kentleşme oranı doğal olarak nakliye ihtiyacı doğurmuştur. Günümüz de önemli yere sahip olan evden eve nakliyat sektörü Mamak ilçesinde de önemli bir gereksinim olmuştur. Gerek başka şehirlerden gerekse Ankara içinden oldukça göç alan ilçeye en iyi hizmeti sunan Vetaş Nakliyat firması Mamak evden eve nakliyat sektörünün önde gelen firmalarındandır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla sizlere hep en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.

Mamak Eşya Paketleme

Hizmet kalitesini gün geçtikçe arttıran firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Profesyonel şekilde eşya paketleme işlemi ile eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıma imkanı sunan firmamız siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Alanında uzman olan kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin eşyalarını güvenle taşımaktayız. Nakliye taleplerinize profesyonel çözümler üreten firmamıza buradan ulaşabilirsiniz.

 

Daha fazla oku...

Kızılay Evden Eve Nakliyat

Kızılay Evden Eve Nakliyat

Ankara ilinin en önemli ve büyük ilçelerinden olan Kızılay ilçesi her geçen gün artan nüfusu ile birlikte daha da büyümektedir. İlçe sınırları içinde bulunan bir çok okul ve kurum olduğu için çok fazla taşınma gereksinimi olmaktadır. Ankara merkezli olan firmamız sizlere Kızılay evden eve nakliyat işinde profesyonel çözümler sunmaktadır.

Günümüz şartlarında artan nüfus ile birlikte ortaya çıkan taşınma ihtiyacı gün geçtikçe daha da büyük bir sektör haline gelmektedir. Uzman kadrosuyla birlikte firmamız sizlere evden eve nakliyat da en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Evden eve nakliyat işini en başından sonuçlanıncaya kadar en hızlı ve profesyonel şekilde yerine getiren Vetaş Nakliyat sektörün öncü firmalarındandır.

Kızılay Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Teknolojinin son sistemi olan Asansörlü araçlarımız la birlikte siz değerli müşterilerimize asansörlü nakliyat hizmetini sunarak zamandan kazanıyoruz. Siz değerli müşterilerine evden eve nakliyat işinde uzman kadrosu ile en iyi hizmeti vermeye amaçlayan firmamız ile iletişime geçmek için buraya tıklayabilirsiniz

Daha fazla oku...

Çankaya Evden Eve Nakliyat

Çankaya Evden Eve Nakliyat ve Parça Eşya Taşımacılık

Vetaş nakliyat

Ankara’nın en kaliteli ve en çok tercih edilen ilçelerinden birisi olan Çankaya’da taşınma işlemleri için Vetaş Nakliyat‘ı tercih etmelisiniz. Çankaya’nın en kaliteli firmalarından birisi olan Vetaş, uygun fiyatlarıyla da müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır. Çankaya Evden Eve Nakliyat konusunda artan taleplere yanıt veren Vetaş her geçen gün kendini geliştirerek, kaliteli hizmeti ile müşterilerini memnun etmektedir.

2009 yılından beri Ankara’dan tüm Türkiye’ye verdiği hizmetler sayesinde adından sıklıkla söz ettiren Vetaş Nakliyat, yola çıktığı günden beri müşteri memnuniyeti ilkesine dayaşı çalışmalar yapmaktadır. Edindikleri tecrübeleri şimdiler de müşterisini memnun etmek için kullanan firma, müşteriyi ön plana koyan hizmeti yardımıyla gün geçtikçe gelişmektedir.Çankaya evden eve nakliyat firmaları arasında profesyonel olarak çalışmakta olan isimlerin hemen hemen hepsi bu şekilde çalışmaktadırlar Bu sayede taşınacak olan kişi ya da kişiler için büyük bir Konfor sağlanmış olacaktır evin içindeki aksesuarları hatta buzdolabı içindeki malzemeleri kadar her şeyi birebir müşterinin isteği şeklinde taşınabilmektedir.

Çankaya Evden Eve Nakliyat ‘da Taşınma Paketi İlk Vetaş ® Nakliyat’da

Ankara Evden Eve Nakliyat sektöründe  en  çok yaşanan olaylardan  bir tanesi de müşterilerimiz bir türlü istediği hizmeti almamasıdır.Vetaş® olarak taşınma paketi ile müşterilerimize  istediği hizmeti götürüyoruz.

STANDART OLSUNEn çok tercih edilen paketimizdir1000 – 2000 TL ARASI FİYATLAR

 • Müşterilerimiz için en ideal ve en çok tercih edilen pakettir. Kaliteyi uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Her kesime hitap eden bu paketimizden faydalanabilirsiniz.

DETAYLARI İNCELEYİN

Eşyalarınızı İstediğiniz Yere Taşıyoruz

Çankaya Evden Eve Nakliyat çalışmaları ile eşyalarınızı ister Çankaya ilçesine, isterseniz de Çankaya’da diğer ilçelere taşıyabilen firma, bunun yanı sıra şehirlerarası taşımacılık da yapmaktadır. Köklü bir şirket olmasından ötürü müşterilerinin itimatını kazanan firma, referansları ile de göz doldurmaktadır.

Çankaya’da Kaliteli Asansörlü Taşımacılık

asansörlü nakliyat ankaraAdından sıklıkla söz ettiren Vetaş Nakliyat ayrıca asansörlü taşımacılık ile de ön plana çıkmaktadır. Son teknoloji asansörler ve usta işçi ekibi ile Çankaya’da yaşayan ya da yaşamak isteyen herkese oldukça kaliteli bir hizmet sunan firma, sektörde önemli bir yer edinmiştir. Uygun fiyat ve ödeme koşulları ile de müşterilerinin bütçesini düşünen firma, taşınacak olan eşyaların herhangi bir zarar görmemesi için asansör teknolojisinden yararlanmaktadır. Firma kaliteli asansörler kullanarak riski minimuma indirmektedir. Olası sorunlara karşı eşyalarınızı da sigortalamayı ihmal etmeyen Vetaş Nakliyat‘ın çalışmalarından memnun kalacağınızı garanti etmekteyiz.

Sigortalı Eşya Taşımacılıkta Bir Numara

Çankaya’da ofis ve işyeri taşıma evden eve nakliyat ve parça eşya taşıma konusunda da sigortalı nakliyat hizmeti veren Vetaş, uzun senelerdir yaptığı kaliteli ve emin çalışmaları ile ön plana çıkmaktadır. Güvenli müşteri referanslarına sahip olan firma, eşyalarınızın herhangi bir zarara uğrmayacağını en başta garantilemektedir. Sigortanın yanı sıra Ev Taşıma öncesinde eşyaların zarar görmemesi için kaliteli malzemelerden de eşya paketleme işlemlerini yapan firma, müşterisini her zaman önce düşünmektedir.

Sizi Arayalım

Daha fazla oku...