Hakkımızda

Vetaş ® Ankara Evden Eve Nakliyat

Vetaş Nakliyat olarak 2009 yılından itibaren Ankara’dan Tüm Türkiye’ye hizmet taşımaktayız. 2009 yılında Vetaş Markasıyla Kurumsal Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleri yola çıkmış olmamıza rağmen 1997 yılından itibaren sektörde en alt kademeden en üst yönetim kademesine kadar bulunarak edindiğimiz  tecrübe ve deneyimin bizlere vermiş olduğu güvenle sektöre adım attık. vetaş nakliyeUzun yıllar boyunca sektörde Evden Eve Eşya Taşımacılığı, Kurumsal İşyeri Taşımacılığı ve Şehirler Arası Nakliyat hizmetlerinin tüm işleyiş sürecinde deneyim kazandık. Edindiğimiz bu deneyim ve hizmet anlayışının bize verdiği güvenle; sektörde KALİTELİ Nakliyat ve Taşımacılık ihtiyacına mümkün olduğunca çözüm olabilme hedefiyle faaliyetlerimize başladık.

Misyonumuz

Günümüz yaşam koşullarında Nakliyat ve Taşımacılık ihtiyaçlarının hayatımızın olmazsa olmaz bir gereksinim haline gelişinin oluşturduğu Hizmet ihtiyacına profesyonel, kaliteli ve hızlı çözümler sunabilmek.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını büyük-küçük, uzak-yakın ayırt etmeden Tüm müşterilerimizin Nakliyat ihtiyaçlarına en hızlı ve en ideal çözümü profesyonel ve kaliteli hizmeti sunabilmek.

 

 

 

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Vetaş Evden Eve Nakliyat
Average rating:  
 1 reviews
by Muhamed Ulusoy on Vetaş Evden Eve Nakliyat
Tebrik

https://www.vetasnakliyat.com.tr/hakkimizda/   Ben böyle profesyonel bir firma görmedim.. Teşekürler *Vetaş Nakliyat*

Hemen Ara