Karapürçek Evden Eve Nakliyat

Karapürçek Evden Eve Nakliyat

Karapürçek Evden Eve Nakliyat Asansörlü Ambalajlı Ev Taşıma

 

Vetaş nakliyatKarapürçek Evden Eve Nakliyat Uzun yılların tecrübesi ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak bu işi yapıyoruz. Güvenli taşımanın adresi olarak kendimizi gösteriyor ve mutlaka öneriyoruz. Karapürçek Evden Eve Nakliye Firmaları Evinizi bizim ile taşıyın. Hiç zarar vermeden eşyalarınızı nakliye edelim. Fiyat olarak da bütçenizi zorlamayacak, evinizi güvenle taşıyacaksınız.

Karapürçek Evden Eve Nakliyat ‘da Taşınma Paketi İlk Vetaş® Nakliyat’da

Bizler için öncelik sizin memnuniyetiniz. Bizi arayın hızlı ve güvenli bir şekilde evinizi taşıyalım. Artık eşyalarım zarar görecek endişesine bizimle son vereceksiniz. Eşyalarınız taşındıktan sonra hayal kırıklığına uğramayacak, eşyalarınızı bıraktığınız gibi bulacaksınız. Eşyalarınızın taşındıktan sonraki halini gördüğünüzde içiniz kararmayacak aksine ferahlayarak, güvenli ve kaliteli taşımanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Karapürçek Nakliyat Firmaları Eğer aradığınız uygun fiyatlı ve güvenilir, eşyalarınıza zarar vermeyecek bir nakliye şirketi ise doğru adrestesiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder yeni evinizde huzur ve mutluluk içinde oturmanızı dileriz.

Kaliteli Güvenilir Üst Düzey Hizmet

          Karapürçek nakliyat kapalı kasa kamyonetler ile taşıma işlemi yapmaktadır. Evden eve nakliyat işlemlerinden önce personelimiz evde paketleme işlemine başlamaktadır. Organize bir çalışma ile taşıma kısa sürmektedir. Ev içerisinde bayan personel cam ve porselen eşyaların paketlemesini yaparken, marangoz ustası mobilyaları düzgün bir şekilde sökerek hiç bir zarar görmeyecek şekilde paketleme yapmaktadır.asansörlü nakliyat ankara Aynı şekilde tesisat ustası personelimiz evde bulunan beyaz eşyaları düzgün bir şekilde sökerek özenle sararak paketler. Bu sayede eşyalar hiç bir zarar görmez. Köpük, battaniye ve kartonlar ile son derece titiz bir şekilde istiflenen eşyalara hiç bir zarar gelmemektedir.

Profesyonel Hizmet Uzman Kadro

Karapürçek Evden Eve NakliyatFirmamız evden eve asansörlü taşıma hizmeti de verdiği için müşterilerimiz ile birebir görüşmeler yapma şansına sahibiz. Pek çok müşterimiz sevdiklerinin de kaliteli hizmet alması adına firmamızı yakınlarına önereceğini söylemektedir. Biz bu süreçlerde her eşyaya ayrı özen göstererek sağlam ambalajlar ile hizmet vermemekteyiz. Sadece kırılması ya da farklı şekillerde hasar görmesini engellemekle kalmıyor, kirlenmesini ya da çizilmesini de önleyecek pek çok adım atıyoruz.

Taşınma Süreci

Müşterilerimizin özel talebi olmadıkça Evden Eve Taşımalarımızı sabah  saat  8’de  gerçekleştiririz.İki saat içinde sökülmesi gereken mobilya ve malzemelerin sökülüp  paketlenmesi yapılıp hazır hale getirilmesi  sağlanır.Ve asansör gerekmişse eşyanın  taşınması için asansörle gerekmemiş’ise normal şartlarda itinalı  bir şekilde taşınması  gerçekleşir.A noktasından B noktasına taşındıkdıktan sonra sökülen mobilya ve malzemlerin geri montesi yapılıp eşyalarınızı aldığımız şekilde teslim edip işimizi bitirmiş oluruz.

Sizi Arayalım

 

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Vetaş Evden Eve Nakliyat
Average rating:  
 4 reviews
by aslı on Vetaş Evden Eve Nakliyat
tebrik

karapürçekte eşyalarımı taşıttım çok memnun kaldım

by Ruşen Kabataş on Vetaş Evden Eve Nakliyat
Karapürçek Nakliyat Olarak Lider Firma

Karapürçek Nakliyat Firması ile 2 yıldır 3 ayrı şehir içi taşıma yaptırdım ilkinden ufak tefek sorunlar oldu ama son iki taşımalarından ve Yapılan hizmetten memnun kaldım.müşteri olarak tavsiyesini taahhüt ederim.

by Ferman Babacan on Vetaş Evden Eve Nakliyat
Karapürçek Nakliyat Teşekkürler

Bir arkadaşımın tavsiyesiyle ankara şehir içi taşıma hizmeti veren Vetaş nakliyat firmasına güven duyabilirsiniz.Herkese Tavsiye edebilirim.

by yasin soylu on Vetaş Evden Eve Nakliyat
tebrik

Profesyonel ve kurumsal hizmet veren bir firma gerçekten.Biz Ankara karapürçekten İzmir konağa evimizi taşıdık evimiz 4+1 eşya ve hepside sıfır malzemeydi.Biz çok teredütlüydük bu malzemenin taşınmasıyla ilgili ancak interneten’de çok araştirdik Vetaş nakliyat firması sahibi Abdullah bey’le irtibata geçtik.Firma sahibi abdullah bey tamamen şefaf bir şekilde taşınmayla ilgili bizi aydınlattı.Ve taşınma günü geldi tam istediğim gibi tam saatinde adresteydiler.Fiyat olarak 5.500 tl’ye anlaştık biraz yüksek fiyat ancak yaptıkları işin hakını veren güleryüzlü samimi bir firma kesinlikle şidetle tavsiye ederim. NOT: UYGUN FİRMALARA GEREK YOK VETAŞ OLSUN 3 FAZLA OLSUN.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir