Şehirler Arası Nakliyat

Tüm Türkiye’ye Şehirler Arası Nakliyat

Ankara Şehirler Arası Nakliyat Evden Eve Taşımacılık

 

vetaş nakliye

Ankara Şehirler Arası Nakliyat ; Ülkemizin nüfus yoğunluğu ve bu yoğunluğun ülke genelinde orantısız dağılımı ilden ile taşıma ve nakliyat ihtiyaçlarını olmazsa olmaz bir ihtiyaç haline getirmiştir. Ekonominin belli bölgelerde daha hızlı büyümesi ve gelişmesi hem ticari hemde yaşamsal nedenlerden dolayı sürekli şehirler arası yük ve eşya taşıma trafiğine neden olmaktadır.

Taşıma Malzemesi

Ülkemizin yönetim sistemi ve devlet kurumlarında uygulanan atamalar insanların belli aralıklarla bir ilden başka bir ile taşınma gereksinimi içinde bırakmaktadır. Diğer taraftan büyük şehirlerdeki iş imkanları ve ekonomik fırsatlar daha küçük vilayetlerden ve kırsaldan metropollere göç etme ve taşınma durumunu doğurmaktadır.


Şehirler Arası Nakliyat

Yine internetin hızla büyümesi ve gelişmesi de online ticareti büyütmüş ve farklı şehirler arasında alışveriş imkanı sağlamıştır. Bu alışverişler sonucunda yine ortaya büyük bir Şehirler Arası Nakliyat ihtiyacı doğurmuştur.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

şehirler arası nakliyatŞehirler Arası Nakliyat çok kapsamlı bir planlama gerektirir. Bir ilden başka bir ile evden eve eşya taşıma işi sadece adresten adrese eşyanın gitmesi anlamına gelmez. Mesafenin uzak olması bir çok faktörü göz önünde bulundurmayı gerektirir. Öncelikli taşınması gereken evin önceden mutlaka keşfi yapılmalı ve eşyanın nasıl ve ne tür bir araçla taşınması gerektiği hesaplanmalıdır. 1+1 veya 2+1 bir ev için büyük boyutta bir aracın gelmesi eşyalar için rahatlık anlamına gelmez. Gidilecek mesafenin uzak olması aracın yakacağı yakıt gibi etkenler maliyeti gereksiz yere artırmaktadır. Aynı zamanda yeni adreste eşya taşıma asansörü ihtiyacının saptanması, tam zamanında hazır bulunması gibi etkenler de önemlidir.

Türkiye’nin 81 İline Her Gün Tam Veya Parça Ev Eşyası Sevkiyatı Yapılmaktadır

Vetaş Nakliyat Türkiye’nin 81 ili ve 950 yi aşan ilçesine uygun koşullar ve şartlarda Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat hizmeti vermektedir.

İlden İle Yük ve Kargo Taşıma

Vetaş Nakliyat

Vetaş Nakliyat farklı model ve boyutlarda araçları, bir çok ilde bulunan çözüm ortakları sayesinde ilden ile parça eşya taşıma, parsiyel taşımacılığı, yük ve kargo gönderimi gibi ihtiyaçlarınıza da en uygun çözümleri sağlamaktadır. Kaliteli Hizmet ve yüksek müşteri memnuniyeti ilkeleri ile tüm Nakliyat  htiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunabilecek kapasitedeki firmamız Ankara’dan Tüm Türkiye’ye 365 gün 24 saat hizmet taşımaktadır.

Şehirler Arası Taşınmada Fiyat Belirme Nasıl Olur?

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Bir yerden bir yere taşınacak iseniz  mutlaka bakmanız ve sorgulamanız gereken birkaç önemli nokta bulunuyor. Bu kriterlerin başında öncelikli olarak kuşkusuz taşınma fiyatları  geliyor. Bir nakil işleminde özellikle fiyat belirleme işlemi için nakliyat firmasının taşınacak olan eşyanın hacmi ve boyutlarını bilmesi gerekir. bunun için firma tarafından yapılan keşif diğer adıyla ekspertiz olarak bilinen bir sürece ihtiyaç duyulur. Çünkü yükleme ve boşaltma süresi ne kadar uzun süreceği ve bu eşyaların taşınmasında hangi kapasitede bir aracın tahsis edilmesi gibi faktörler fiyat belirlemesinde önemli rol oynar. Dolayısıyla nakliye kuruluşun tam olarak en sağlıklı şekilde fiyat çıkarabilmesi bu sayede mümkün olabilmektedir.

şehirler arası mesafeKat Edilecek Mesafe Maliyetin Esasını Oluşturuyor

Bu işlemin ardından tespit edilen eşyanın ulaştırılacağı yerin mesafesi ikinci aşamayı oluşturur. Burada unutulmaması gereken gerek aracın yakıt ve personel masraflarının maliyete dahil edileceğidir. Bu bağlamda fiyatın büyük bölümünü Km bazında kat edilecek yol kısmı oluşturur ve taşınılacak yer ne kadar uzak ve zorlu bir yolculuk gerektiriyorsa fiyat yukarı yönlü olarak o kadar yükselecektir. Yetkin ve kaliteli bir taşımanın gerekliliklerinin tam olarak yerine getirilmesi ve hiçbir şekilde eşyaların zarar görmemesi başlıca hedef olduğundan uluslar arası standartlarda bir taşınma öncelikli olarak hedeflenmelidir.

En Uygun Şehirler Arası Taşınma Fiyatları İle Firmamız Hizmetinizde

Firmamız tarafından gerçekleştirilen tüm nakil işlemlerinde en uygun fiyatlama seçeneklerini müşteri memnuniyeti çerçevesinde bulacaksınız. Ayrıca çeşitli ödeme kolaylıklarının sağlandığı profesyonel nakliyecilik hizmetlerimiz değerli müşterilerimizin keyifli ve sorunsuz bir süreci yaşamalarını sağlamaktadır. Lütfen iletişim seçeneklerimiz’den bizlere her türlü nakil işlemlerinizi aktarmaktan çekinmeyin. Güler yüzlü personelimiz sizlerden gelen soruları yanıtlamak için aramanızı bekliyor.

Tüm Şehirler Arası Nakliyat ihtiyaçlarınız için Vetaş Nakliyat hizmetinizde..

 

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Vetaş Evden Eve Nakliyat
Average rating:  
 14 reviews
by Ali Duran on Vetaş Evden Eve Nakliyat

Ankara'dan İzmir'e taşındım. Klasik nakliyat şirketi arama ve kafa karışıklığı sürecinde kendileri ile iletişime geçtim. İçimde acaba iyi gider mi her şey diye bir tereddüt kalsa da anlaştık. Ankara'daki eve vaktinde geldiler ve her şey çok iyi paketlendi. Tahmini verdikleri sürede bitti. İzmir'e de yine anlaştığımız vakitte geldiler ve asansör kurulumu ile birlikte tahmini süreleri yine tuttu. Kendileriyle sorunsuz bir taşınma süreci atlattığımızı belirtmek vicdani bir borcumdur. Verdikleri süreler, verdikleri fiyat her şey önceden konuşulduğu gibiydi. Bir bardak dahi kırılmadı. Ayrıca alfemodan almış olduğum megapol giyinme dolabı gibi bir canavarı, alfemo servisi 6 saate kurmuş olmasına rağmen, Abdullah Bey tek başına 4 saatte kurdu. Hem de kendisi demonte etmemiş olmasına rağmen. Atakan, Atalay ve Hadi beyler ile birlikte 4 kardeş işinin hakkını vererek ve ödediğiniz parayı sonuna kadar hak ederek çalışıyorlar. İnsanın içinden ekstra ödeme yapmak geliyor. Yolunuz açık olsun, çok çok çok teşekkür ederim.

Memnun kaldıysanız ne mutlu bize Ali bey.Iyi günlerde oturun.

by Sinan on Vetaş Evden Eve Nakliyat
Tebrik

Bu firma kesinlikle aradıgınız firma uzman ekibine teşekkürler.

VETAŞ NAKLİYAT olarak yapılan değerli yorumlarınız için teşekür ederiz.

by Gül on Vetaş Evden Eve Nakliyat
Başarılı nakliyat

Ankara’dan İstanbul’a gidecek olan eşyalarımız sorunsuz bir şekilde teslim edildi. Nakliye konusunda güvenebileceğiniz bir firma. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Bir dahaki sefere yine tercihimiz vetaş’tan yana olacak.

VETAŞ NAKLİYAT olarak yapılan değerli yorumlarınız için teşekür ederiz.

by Berkay Türkoglu on Vetaş Evden Eve Nakliyat
Teşekür

güvenilir bir firmadır ben taşındım memnun kaldık tafsiye ederim abdullah abi ellerinden öperim.

VETAŞ NAKLİYAT olarak yapılan değerli yorumlarınız için teşekür ederiz.

by sedat doğan on Vetaş Evden Eve Nakliyat
tebrik

uzman kadro ile çok iyi bir taşıma sirketi.

VETAŞ NAKLİYAT olarak yapılan değerli yorumlarınız için teşekür ederiz.

by Cansu Koçak on Vetaş Evden Eve Nakliyat
teşekür

Bir arkadaşimin tavsiyesi üzerinde taşindiğimiz üzere evim taşidim ankara Vetaş nakliyat beş kişilik çok titiz evinin içindeki tüm eşyalarımi sardılar çok memnun kaldım.

VETAŞ NAKLİYAT olarak yapılan değerli yorumlarınız için teşekür ederiz.

by Ali cenk on Vetaş Evden Eve Nakliyat
Tesekur

Ben boyle saygili isine bagli insanlar gormedim tesekurler vetas nakliyat.

by Yasar akinci on Vetaş Evden Eve Nakliyat
Tebrik mesaji

Ankaradan bircok firmadan nakliye teklif aldim hepsi farkli farkli fiyatlar cekip hicbirine isinmamistim ancak vetas nakliyati bir tavsiye ile bulmustum aradim geldiler herseyi tertemiz paketleyip tasidilar hicbir zarar gormedim tesekurler vetas nakliyat.

by Hakan Çayırlı on Vetaş Evden Eve Nakliyat
Teşekür Etmek

Şehirler Arası Nakliyatda Guven Bence Vetas Nakliyatda Profesyonelce PAketlediler Özenle  taşıdılar.

VETAŞ NAKLİYAT olarak yapılan değerli yorumlarınız için teşekür ederiz.

by Edip Gülsoy on Vetaş Evden Eve Nakliyat
Tebrik

Vetaş Nakliyatla Ankara'dan İstanbul'a 2800 TL ye anlaştık ve söz verdikleri gün de büyük araç 5 tane personelleri gelip Sabah gelip gelmez ilk önce zilimize basıp beyefendi Müsait misiniz eşyanızı taşamaya geldik ev uygunsa girebilir miyiz diye müsaade isteyerek Öncelikle tüm eşyalarımızı A'dan Z'ye hepsini tek tek söküp paket Lediler ve öbür tarafa Saat 12 gibi Yükleme bitti Yola çıktılar gece İstanbul'a varıp öbür gün sabah saat 10:00'da indirme başlayıp öğlen saat ikiye kadar tüm eşyalarımızı İstanbul 4 Levent ilçesindeki ASKERİ LOJMANLARA Dördüncü kattaki evime indirip eşyalarımızı hepsini kurdular en ufak bir sıkıntı olmadı sadece taşıması sırasında bir Kolin içerisinde iki tane Tamam mı kırık çıktı O da canınız sağ olsun dedim ve iş bitiminde emin olun ki çocuklar o kadar güleryüzlü 200 TL bahşişi bile zorla ceplerine koydum kabul etmiyorlar biz böyle şeyleri kabul etmiyoruz diye özellikle şirket sahibi Abdullah Bey olmak üzere ve tüm çalışan elemanların ve marangoz olan Abdullah Bey'e ne kadar teşekkürler,   şükranlarımı sunsam azdır ve burada özellikle tüm devlet personellerine sesleniyorum Bir dahaki taşımamıza bu firmaları şiddetli size tavsiye ediyorum tercih sizin

VETAŞ NAKLİYAT olarak yapılan değerli yorumlarınız için teşekür ederiz.

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 
Hemen Ara